سفارش تبلیغ
صبا ویژن

اخراجی ها در هالیوود

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 90/8/15 11:13 عصر

چارلز اسپنسر چاپلین یهودی زاده ی فقیری بود که دوران کودکی را در عسرت و تنگدستی گذرانده و در نخستین سالهای شکوفایی سینما در آمریکا، با تکیه بر خلاقیت و استعداد خود به اوج شهرت رسید.

او به عنوان یک هنرمند یهودی در اکثر نقش های سینمایی آغازین خود، تصویری بدیع و جذاب از یک یهودی سرگردان به نمایش گذاشت و این همان الگوی مطلوب سیاست گذاران هالیوود محسوب می شد. به تدریج چاپلین به محبوب ترین هنرمند تاریخ سینما تبدیل شده و تهیه کنندگی آثارش را نیز بر عهده گرفت.

اکنون این فرصت برای او پدید آمده بود تا پس از سالها به دل مشغولی های خود بپردازد و فارغ از نظام مافیایی حاکم بر هالیوود حرف دل خود را به زبان تصویر بیان می کند. ولی لابی صهیونیسم در هالیوود این روال را نمی پسندید و از همین جا بود که دشمنی ها آغاز شد.چارلی چاپلین که تا کنون در نقش یک فقیر خانه به دوش ، تمثیلی از مظلومیت جهانی یهودیان بود اکنون از قالب یهودی سرگردان بیرون آمده و در نقش هایی متفاوت همچون انسانی ماشینی ،ثروتمندی عیاش یا دیکتاتوری زورگو نظام ارزشی غرب را به تمسخر می گرفتو این روالی نبود که صهیونیست ها آن را تحمیل کنند.لذا ماشین سانسور هالیوود به کار افتاد و چاپلین را نیز همچون بسیاری دیگر از هنرمندان مستقل هالیوود به جرم واهی کمونیست بودن یعنی چی؟ برای همیشه از عرصه بازیگری کنار گذاشت.ناگذیر چاپلین به اروپا رفت و همزمان با ترک هالیوود بازگشت او به امریکا ممنوع اعلام شد!!!یعنی چی؟

چاپلین

و این گونه بود که پرونده ی هنری مشهور ترین بازیگر یهودی تاریخ سینما به جرم عدم تمکین از مرام صهیونیسم بین الملل برای همیشه بسته شد و او واپسین سال های عمر خود را در عزلت و گمنامی سپری کرد به طوری که بسیاری از ما اگر عکس واپسین سالهای عمر اورا ببینیم او را نخواهیم شناخت. در این حق کشی چاپلین تنها نبود و ت امروز این روند در هالیوود ادامه دارد مثلا ایزابل اجانی فرانسوی که جایزه بهترین بازیگر زن را در کن 1944 گرفته بود ، از او گرفته و به دیگری دادند و حتی تهمت ایدز به ایزابل اجانی زدند زیرا حاضر نشده بود عرب بودن پدرش را منکر شود و یا مثلا در مورد آلن دلون و ‍ژان پل بلموندفرانسوی و سوفیا لورن ایتالیایی و اماتامسون انگلیسی و کوین کاستنر آمریکایی و ونسی رادرگریف انگلیسی هم چنین حق کشی را روا داشتند . در مقابل بسیاری از گمنامان عرصه بازیگری به دلیل برخورداری از حمایت لابی صهیونیسم ره صد ساله را یک شبه پیمودندو ...

حکایت همچنان باقیست...

منبع:صهیونیسم و رسانه مجید صفاتاج.ص87


یک شوخی بود!!!

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 90/8/14 9:12 عصر

در بازی پرسپولیس یک حرکت کاملا غیر اخلاقی رخ دادوااااای که همه آن را در تلوزیون آن هم به طور کاملا اتفاق دیدند...

تصویر حرکت شیث(ببخشید که فیلتر شدهشرمنده)

با این بی اخلاقی همه گفتند که شیث و نصرتی باید بروند قابل بخشش نیست

و حتی گفته شد که آنها را در ورزشگاه نیز راه نخواهند داداصلا!

اما کفاش اومد و با انتقاد از صدا و سیما یعنی چی؟ گفت: «رفتارهای بازیکنان پرسپولیس شوخی بودبلبلبلو و صدا و سیما نباید آنها را منعکس می‎کردیعنی چی؟

بابا یکی اینو بگیره

اصلا این میدونه چی شده؟

اصلا این می دونه در مورد چی ازش سوال شد؟

اصلا این می دونه تو کدوم کشور زندگی می کنه؟

اصلا این می دونه اخلاق اسلامی چیه؟

اصلا این می دونه اخلاق چیه؟

بابا همه ی رسانه ها حتی رسانه های خارجی هم این کار رو زشت تلقی کردند، حالا این با چه مصلحتی این حرف رو زده؟

حرف یه آدم متمدن!!!!!!!!!!!!!!:حالا شاید این واسه آقای کفاش حل شده باشه ، پس هر کس آقای کفاشو دید به نیابت از ما با آن از این نوع شوخی ها کند و مطمعا باشد که او همچنان می خندد!!!!!!!!!

کفاش بابا

همه رو بی خیال اینو فعلا بچسب

فیروز کریمی: به روح پدر و مادرم، شیث بچه ای باتقواست(جک سال فیروز کریمی)خیلی خنده‌دار

منبع:مدیر وبلاگ


سند چشم انداز 1404 چند جلد است؟

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 90/8/11 1:7 عصر

در مرداد سال 1386 در یکی از وزارت خانه ها به منظور ارتقا برخی کارکنان دوره فشرده برنامه ریزی استراتژیک برگزار گردید. من به عنوان میهمان در این دوره شرکت کردم.
در ابتدای جلسه مدرس دوره مقداری درباره چشم انداز و نقش از آن در برنامه ریزی استراتژیک توضیح داد و سپس از حاضرین خواست تا بگویند کدام قسمت سند چشم انداز به وزارت خانه آنها مربوط است. یکی از حاضرین گفت ماده 167 دیگری گفت جلد دوم و ... وقتی مدرس دوره پرسید اصلاً می دانید از نظر حجم سند چشم انداز چقدر است؟ کسی پاسخ درستی نداد. سپس وقتی مدرس دوره گفت اصل سند چشم انداز در حدود نصف صفحه است، همه حاضرین بهت زده همدیگر را نگاه می کردند
با همه خون دلی که مقام معظم رهبری و سایر دلسوزان نظام می خورند آیا می توان توقع داشت که این چشم انداز به سرانجامی برسد!!!؟
منبع: خبرگذاری الف
تاریخ انتشار : دوشنبه 17 خرداد 1389 ساعت 16:49

آخرین اخبار همایش آموزش در ایران 1404

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 90/8/11 1:2 عصر


http://iranelearn.com/offer?ref=LK-3032719511772511