سفارش تبلیغ
صبا ویژن

شان استون مسلمان شد!!! (Stone was their Muslim)

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 90/11/30 1:24 صبح

بسم تعالی

در مراسم تقدیر از برگزیدگان بخش تجلی اراده ملی سی امین جشنواره فیلم فجر  علی استون نیز حضور داشت که پس از دریافت جایزه ای از وزیر ارشاد گفت: من در دانشگاه پرینستون تاریخ خواندم و در مورد مسیحیت و اسلام مطالعه زیادی کردم و به انتخاب شخصی خودم به دین اسلام روی آوردم که یک دین بسیار خوب و فوق العاده است.

از این خبر چه برداشتی دارید؟

?How do you take this news

Sean Stone


کارمندان شرکت امیدمنصور آریا، 5 ماه حقوق نگرفته اند؟

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 90/11/10 11:8 عصر

بسم تعالی

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به ادعای یکی از خبرنگاران که مدعی شد کارمندان یکی از شرکت‌های در رابطه با گروه امیر منصور آریا 5 ماه است حقوق خود را دریافت نکرده اند گفت: شرکتی که شما نام می‌برد نمی‌شناسم و به نظرم امکان ندارد شرکتی باشد که 5 ماه کارمندانش حقوق نگرفته باشد.
محسنی اژه‌ای در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران در رابطه با محاسبه یک روز زندان انفرادی به جای 10 روز زندان عادی از او سؤال پرسیده بود گفت: بخش‌های از سؤال شما که آن را منتسب به قضات کرده بودید و همچنین گفته بودید رئیس دستگاه قضا این درخواست را کرده صحت ندارد.
دادستان کل کشور گفت: رهبر معظم انقلاب چندی قبل در دیدار با اعضای دستگاه قضا عنوان کردند که بهتر است حتی الامکان قضات فردی را به زندان انفرادی محکوم نکند زیرا زندان انفرادی شرایط سختی دارد و هر روز آن مانند 10 روزی عادی است.
وی گفت: ایشان نسبت به دشواری زندان انفرادی تذکر داده بودند اما درباره اینکه حتماً این اتفاق بیفتد و زندان انفرادی هر روزش 10 روز زندانی عادی محاسبه شود صحت ندارد.

منبع:خبر آنلاین


«حدس بزنید این عکس چیست و کجاست؟»

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 90/11/10 10:51 عصر

بسم تعالی
«حدس بزنید این عکس چیست و یا کجاست؟»

  جواب...

حجت الاسلام قرائتی با اشاره به شعارهای دولت فعلی: عدالتی که هم ا

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 90/11/9 4:53 عصر

 رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: نامزدهای انتخاباتی نباید با تخریب شخصیت افراد به دنبال افزایش رأی خود باشند.
 

به گزارش خبرآنلاین، نخستین همایش گسترش اخلاق اسلامی صبح امروز (یکشنبه 9 بهمن) در کانون پرورش فکری کودک و نوجوان تهران برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی که مهمان ویژه این همایش بود با تأکید بر این که کلید برطرف شدن تمام مشکل ها اخلاق اسلامی است، گفت: اخلاق اسلامی راه رستگاری مردم است.
وی ادامه داد: اخلاق سیر و سلوک نیست و یک عمل واقعی است و برای گسترش آن در جامعه باید قرآن را گسترش داد.
رئیس ستاد اقامه نماز کشور با یادآوری این که به انتخابات مجلس نهم نزدیک می شویم، گفت: نامزدهای انتخاباتی نباید با تخریب شخصیت افراد به دنبال افزایش رأی خود باشند.
قرائتی تصریح کرد: اگر یکی از نامزدها از تخلف نامزد دیگری با خبر است باید این موضوع را به شکل پنهانی دنبال کند نه اینکه در رسانه ملی از این تخلف به سود خود استفاده کند.
این مفسر قرآن کریم تأکید کرد: رأس فساد در کشور اخلاق مسئولان است و اگر اصلاح شود بیشتر مشکل ها نیز برطرف خواهد شد.
وی درباره اهمیت اخلاق در قرآن کریم گفت: خداوند برای قیامت دو با ر قسم خورده است و این در شرایطی است که برای اخلاق 11 قسم آمده است و این موضوع نشان دهنده اهمیت اخلاق است.
قرائتی خطاب به نامزدهای انتخابات مجلس نهم گفت: عزت و ذلت نزد خداوند است و اگر خدا بخواهد می تواند شما را حتی در مجلس نیز ذلیل کنند، مانند زمانی که نمایندگان کنونی مجلس قانون حقوق مادام العمر را تصویب کردند و این موضوع با واکنش مردم همراه شد و نمایندگان مجبور به عقب نشینی شدند.
وی با یادآوری این که ایران سه دوره مختلف ریاست جمهوری را تجربه کرده است، تصریح کرد: دوره نخست دوره سردار سازندگی بود و دومین دوره نیز دوره گفت و گوی تمدن ها بود که این موضوع ها چیز جدیدی نبودند و در قرآن به آنها اشاره شده بود.
رئیس ستاد اقامه نماز کشور ادامه داد: دوره سوم ریاست جمهوری در ایران دوره عدالت بود؛ اما باید به این موضوع توجه کرد که عدالتی که هم اکنون برای آدم ها در خواست می شود حضرت علی (ع) آن را برای گاوها طلب می کردند.
این مفسر قرآن کریم به اهمیت بالای حضور حداکثری مردم در راهپیمایی 22 بهمن سال جاری و همچنین انتخابات مجلس نهم اشاره کرد و گفت: حضور گسترده مردم در این دو رویداد بزرگ دشمنان را عصبانی تر خواهد کرد و مردم باید در صحنه حضور داشته باشند.
در ادامه این همایش از سایت اخلاق نیز رو نمایی شد.


http://iranelearn.com/offer?ref=LK-3032719511772511