سفارش تبلیغ
صبا ویژن

توهین به قرآن؟!!!!

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 89/6/24 2:7 عصر

دیدیم و شنیدیم در نزدیکی کاخ سفید (دفتر ریاست جمهوری امریکا) که حقیقتا محل فرمانداری شیطان بزرگ است و در بعضی ایالات آن اهانت به قرآن کریم شده است.

در این حال بنده اقل به عنوان نماینده مردم دریادل و رشید ایران اسلامی که با شنیدن این خبر، جوش و خروشی وصف ناپذیر در خیابان ها به راه انداختند و نفرت خود را نسبت به این اراذل و اوباشی که (حتما به دلیل شرایط نامطلوب آنجا شیطان پرست نیز شده اند و) به سرکردگی امریکا و صهیونیسم نفرت انگیز بوده، اعلام کردند و چه خروشی، چه بگویم که هرچه بگویم کم است.

همه ی ما میدانیم که این کارهای جاهلانه از عظمت و بزرگی قرآن کم نمی کند اما باید محکومیت این افراد را ببینیم که اگر نبینیم بلایی بزرگ به سر آنها، با دعای مردم دل سوخته به راه خواهد افتاد.

 

قرآن کریم


مصاحبه با حجت الاسلام والمسلمین سمیع زاده

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 89/6/18 2:43 صبح

                 بسم الله الرحمن الرحیم

حجت الاسلام والمسلمین سمیعی زاده

من دوست داشتم از اول طلبگی ام یک پایگاه تبلیغی داشته باشم لذا مشرف شدم حرم امام رضا و عرض کردم یا علی ابن موسی رضا دوست دارم یک پایگاه تبلیغی برای دین اسلام داشته باشم، شما مرحمت کن؛ به محض این که رسیدم تهران، مادرم گفت آیت الله ایروانی زنگ زده و با شما کار داشت و خدمت ایشان مشرف شدیم و ایشون گفتند یک مسجدی را برای شما در نظر گرفتیم که شما بروید آنجا؛ نمی دانستم که اینجاست و آدرس گرفتم آمدم و متوجه شدم که اسم مسجد هم امام رضاست، گفتم الله اکبر و بسیار خوشهال شدم.

ادامه مطلب...

راهپیمایی روز قدس در سراسر ایران

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 89/6/14 2:14 صبح

 راه‌پیمایی روز قدس در سراسر ایران

جمعه 12 شهریور 1389 | 11:46

ظلم

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 89/6/9 11:1 عصر

هرگز فریاد مکشید مگر بر سر ظلم و ستم...روز قدس

حضرت علی (ع) میفرمایند: مَن ظَلَمَ عِبادَ اللهِ کانَ اللهُ خَصمَهُ دونَ عِبادهِ، یعنی هر که بر بندگان خدا ستم کند، گذشته از بندگان ،خدا نیز دشمنش گردد.

رهبر کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) اسرائیل را منحصراً خطری برای ایران یا جهان اسلام نمی داند بلکه این را گلوگیر جهان بشریّت می داند ومی فرمایند: فلسطین یک مسئله جدای از حقوق بشر نیست. هنگامی که می بینید خون های برادران و خواهران بی گناه ما در سرزمین های فلسطین جاری است و هنگامی که مشاهده می کنید که سرزمین های ما اشغال شده و خانه هایمان به دست صهیونیست های تبهکار ویران گشته است در این شرایط جز ادامه ی جهاد راهی نیست و بر همه ی مسلمانان واجب است که کمک های مادی و معنوی خود را در این پیکار مقدس بنمایند و خداوند پشتیبان این اراده است.«والله من وراء القصد»

 

مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای(دامت برکاتة) نیز درباره فلسطین این چنین می فرمایند: مسئله فلسطین، مسئله اول بین الملل اسلامی است، امروز که مبارزات ملت فلسطین در زیر پرچم اسلام است، خواب را از چشم دولت غاصب صهیونیست وحامیانش ربوده است، بزرگترین وظیفه ملت و دولت ما و همه ملت ها و دولت های مسلمان حمایت از این مبارزات است.

 

شهید آیت ا... مطهری هم میفرمایند: شمر 1300 سال پیش مُرد و رفت، شمر امروزت را بشناس.مسئله فلسطین را اگر کسی نگوید گناه کرده است. هِی دروغ در مغز ما کرده اند که ای آقا این مسئله داخلی است. به قول عبدالرحمن فرامرزی: اگر مال اینهاست و مذهبی نیست چرا یهودیان دیگر دنیا مرتب برای اینها پول می فرستند. ما چه جوابی در مقابل اسلام و پیغمبر داریم؟ به خدا خجالت دارد که ما خودمان را مسلمان بدانیم، خودمان را شیعه علی ابن ابی طالب بخوانیم.

امسال منتظرتان در سراسر ایران اسلامی هستیم.

القدس لنا

منیع:مدیر وبلاگ صفیر 92


شهادت مولایمان

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 89/6/9 10:31 عصر

شهادت مولای متقیان، علی علیه السلام را به عموم مسلمین تسلیت عرض می کنیم.

منبع: مدیر وبلاگ


help for sisters and broders Muslims

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 89/6/9 10:21 عصر

Leader urges quick int"l aid for Pakistan (2010/08/31 - 15:42)

نداء الی المسلمین

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 89/6/9 10:16 عصر

قائد الثورة یوجه نداء للمسلمین لاغاثة المنکوبین بالسیول فی باکستان

مسلمانان، بشتابید!

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 89/6/9 10:10 عصر

پیام به ملتهای مسلمان در سراسر جهان در پی فاجعه عظیم سیل در پاکستان

رسانه

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 89/6/3 4:2 صبح

آقای مرندی(عضو هیئت علمی دانشگاه آمریکا و تهران)در برنامه راز چنین در مورد رسانه ها گفتند:بی بی سی سعی می کندتا آنجایی که می شود، همه ی جریان ها را  طوری هدایت بکند که کمترین ضرر را ببیند‍؛ مثلا در دعوت کردن بنده به عنوان مهمان در موضوع همین مناظره ها که شرکت کردم، اون کسی که قول داده بودن در تیم من و با من باشد، یکدفعه گفتند که ایشون نمی آید و بعد معلوم شد که اصلا با ایشون صحبتی نشده است و به این شکل خواستند بنده را جذب کنند.

اون طوری که من فکر می کنم ما باید از هر فرصتی که به وجود می آید، نهایت استفاده را ببریم و به رسانه های غربی کمتر توجه کنیم و پای رسانه های آسیایی، آفریقایی و آمریکای لاتین را در ایران محکمتر کنیم، چون این ها منصف ترند و از طرفی باید رسانه ی خودمان را تقویت کنیم. 

منبع:مدیر وبلاگ صفیر چشم انداز ایران


دنیای بدون «خمینی»

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 89/6/3 3:48 صبح

دنیای بدون «خمینی»

فکر چنین روزی، همیشه دل ما را لرزانده بود. به همین خاطر، چندین بار به ایشان عرض کردم: دعای بزرگ من در پیشگاه خدا این است که من قبل از شما بمیرم.


 خدا می‌داند که در طول این ده‌سال، فکر چنین روزی، همیشه دل ما را لرزانده بود. نمی‌دانستیم دنیای بدون «خمینی» چگونه قابل تحمل است. به همین خاطر، چندین بار به ایشان عرض کردم: دعای بزرگ من در پیشگاه خدا این است که من قبل از شما بمیرم.


عکس با اندازه‌ی بزرگتر

همان روز تلخ که حال امام مساعد نبود، من جمعی از اعضای شورای بازنگری قانون اساسی را دعوت کردم و به آن‌ها گفتم که حال امام خوب نیست؛ کار بازنگری را قدری تسریع کنیم و مژده‌ی اتمام آن را به ایشان در بیمارستان بدهیم تا دل امام شاد شود. واقعاً از تصور آن چیزی که ممکن بود پیش آید، قلب من می‌لرزید؛ صدایم شکست و نتوانستم حرفم را تمام کنم...

سخنرانی در مراسم بیعت فرماندهان و اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
17/03/1368 ، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نشر آثار رهبرانقلاب
منبع: ایران1404

   1   2      >
http://iranelearn.com/offer?ref=LK-3032719511772511