سفارش تبلیغ
صبا ویژن

اوج تحقیر زن در جوامع غیر اسلامی را در این عکس ببینید…

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 91/6/29 10:51 عصر


رسانه (نماهنگ سخنرانی حجه الاسلام پناهیان)

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 91/6/25 9:13 عصر

بسم الله الرحمن الرحیم

مستند نماهنگ سخنرانی تکان دهنده حجه الاسلام پناهیان در مورد رسانه و فتنه88

 دانلود در ادامه مطلب...

رویای ما با تدوین جدید(شادمهر و ابی)

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 91/6/25 8:58 عصر

 

دانلود آهنگ جدید ابی بهمراه شادمهر عقیلی به نام رویای ما

رویای ما عنوان نماهنگی است که مدتی قبل از شبکه های مختلف ماهواره پخش شد.

همین نماهنگ با تدوینی جدید که شامل مصداق و سیاست حکومت هاست را شامل می شود.

نکته: رویای شما رویای همه ی مردم جهان است اما چرا در عنوان از کلمه ی رویا(یعنی محال و دست نیافتنی) استفاده شده؟؟؟؟!!!!!!

دانلود در ادامه مطلب...

ایران هر پیشنهادی در اجلاس داد مورد قبول واقع شد / شیطنت های آرم

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 91/6/17 10:9 عصر

آرمیتا با لحنی شیرین تروریست‌ها و حامیانشان را مخاطب قرار می‌دهد و می‌گوید: این آرمیتاست ، دختر یکی از هزاران شهید ایرانی، زنده و ایستاده‌ایم پای خون‌شان، برای ایران و برای آرمانشان؛ دستان پلیدی که خون پاک پدرم را ریختند بدانند نفرین شدگان و بدنامان تاریخ‌اند.

 

به گزارش نکته نیوز به نقل از آنا، به راستی آرمیتا رضایی‌نژاد امروز شاه بیت اجلاس غیرمتعهد‌ها بود.

وقتی آرمیتا در بین صدها خبرنگار قرار گرفت با رفتار‌های شیطنت آمیزو کودکانه‌اش مورد توجه عکاسان واقع شد، همه آنها می‌خواستند بدانند این کودک پنج ساله که در سه سالگی شاهد شهادت پدرش بوده چه می‌خواهد بگوید!


آرمیتا مشغول نقاشی کردن است و کاری به کسی ندارد، بی‌خیال از اینکه قرار است در مقابل این‌همه خبرنگار صحبت کند.

http://up.9ktenews.com/uploads/13462281641.jpg


حالا مادر آرمیتا میکروفن پیش رویش را روشن می‌کند تا فرزندش با خبرنگاران کارکشته صحبت کند، خبرنگارانی که تا کنون فقط سیاستمداران و شخصیت‌های مهم در مقابلشان قرار گرفته!آرمیتا با لحنی شیرین تروریست‌ها و حامیانشان را مخاطب قرار می‌دهد و می‌گوید: این آرمیتاست ، دختر یکی از هزاران شهید ایرانی، زنده و ایستاده‌ایم پای خون‌شان، برای ایران و برای آرمانشان؛ دستان پلیدی که خون پاک پدرم را ریختند بدانند نفرین شدگان و بدنامان تاریخ‌اند.


بعداز این اظهارات کوبنده که به دوزبان فارسی و انگلیسی توسط فرزند شهید رضایی نژاد قرائت شد، خبرنگاران حاضردر نشست که تحت تأثیر این سخنان قرار گرفته بودند به پا خواسته و بشدت این شاه بیت روز سوم اجلاس را تشویق کردند.

در این لحظه "ابوشادی " نماینده شورای خارجی و نماینده سابق مصر در آژانس انرژی اتمی که به شدت تحت تأثیر سخنان آرمیتا قرار گرفته بود ، به سمت جایگاه رفت و با اهدای شاخه‌ گل‌هایی به فرزندان شهدای هسته‌ای ، آرمیتا رضایی نژاد و علیرضا احمدی روشن، ابراز احساسات کرد.


پدر شهید احمدی روشن که تا آن لحظه شاهد این صحنه بود ، شاخه گلی به نماینده مصری داد و از وی قدر دانی کرد که این حرکت وی باعث تشویق حاضرین شد.


**حالا خانواده‌های شهدای علم و فن آوری به محیط باز محوطه اجلاس آمده اند، همان محلی که سند مظلومیت دانشمندان هسته‌ای کشور به نمایش درآمده، واکنش پدرو مادر شهید احمدی روشن همه را غافلگیر می‌کند، آنها که تاکنون این خودرو‌ها را از نزدیک ندیده‌اند، بغض‌های درگلوشان می‌شکفد و به شدت می‌بارند.
دراین لحظه بازهم حضار با اشک‌هایشان نشان می‌دهند که شاهد جانسوز ترین لحظات این اجلاس هستند.


**خبرنگار افغانستان با تمجید از میزبانی ایران در اجلاس سران کشورهای عدم تعهد اظهار کرده این میزبانی مطمعنا به نفع ایران است، چراکه همه پیشنهاداتی که این کشور در اجلاس مطرح کرد مورد قبول حاضرین قرار گرفت


آرمیتا و علیرضا فرزندان شهدای هسته ای در اجلاس سران و گریستن بعض

ارسال  شده توسط  علی فریدی در 91/6/17 10:8 عصر

 

آرمیتا و علیرضا دست‌ در دست هم وارد سالن اجلاس عدم تعهدشدند و همه گریستند ...
به گزارش نکته نیوز به نقل از آنا، یکی از حاشیه‌های جالب روز سوم این اجلاس،ورود آرمیتا رضایی نژاد و علیرضا احمدی روشن فرزندان شهدای هسته‌ای به محل برگزاری اجلاس بود.

حضار، خبرنگاران و دیپلمات‌ها در محل برگزاری اجلاس با دیدن این دو کودک در سالن دیگر نتوانستند ژست دیپلماتیک خود را حفظ کنند و بغض‌هایشان به اشک تبدیل شد.

http://up.9ktenews.com/uploads/13461787411.jpg
آرمیتا پیام صلح را دوزبانه خواند

در همین حال، باشگاه خبرنگاران هم نوشت؛ آرمیتا رضایی نژاد فرزند شهید رضایی نژاد پیام صلح دوزبانه خود را در نشست خبری ایران قربانی تروریسم اعلام کرد.


آرمیتا رضایی نژاد در پیام صلح دوزبانه خود در اجلاس نم گفت: "این آرمیتاست دختری یکی از هزاران شهید ایرانی و ما زنده ایم، و پای خون پدرانمان ایستاده ایم و آنها که خون پدرانمان را ریختند نفرین شدگان عالم هستند."


همچنین در ادامه نماینده سابق مصر در آژانس بین المللی انرژی اتمی ضمن همدردی با خانواده های شهدای ترور هسته ای به آرمیتا و علیرضا شاخه گلی به عنوان نماد صلح و دوستی هدیه کرد.


بر اساس این گزارش، علی اصغر سلطانیه در دیدار با خانواده های شهدای هسته ای کشورمان کتاب فصل طلایی را به آنها اهدا کرد.

http://iranelearn.com/offer?ref=LK-3032719511772511