محبوبیت فاصله ها

بنده وقتی که از شهر مقدس مشهد به تهران برمی گشتم متوجه واقعیت محبوبیت فیلم فاصله ها شدم و آن را با یک سند به شما نشان خواهم داد.
در راه آهن منتظر بودیم که فیلم فاصله ها شروع شد و همه به خاطر این که صدای تلوزیون ها کم بود از صندلی راحت خود بلند شده و به جلوی تلوزیون برای دیدن فیلم رفتند و ایستاده فیلم را تماشا کردند و این بس جای تامل و تشکر از سازندگان این فیلم و ریاست صدا و سیما دارد که این چنین فیلم های ارزشی و خوبی را  به نمایش می گذارند اما هنوز هم به نقطه ی مطلوب نرسیده به هر حال از صدا و سیما تشکر می کنیم و دعا می کنیم به نقطه ی مطلوب برسد.محبوبیت


قرارداد مهمی را به خاطر اهانت به احمدی‌نژاد امضا نکردم

 یک ایرانی مقیم خارج از کشور که خود را خلبان معرفی می‌کرد، گفت که در یک قرار داد وقتی طرف مقابل اهانت کوچکی به آقای احمدی نژاد کرد من آن قرارداد را امضا نکردم و به شرفم قسم می‌خورم که اینگونه قراردادها را امضا نخواهم کرد.

به گزارش فارس، یکی از هموطنان مقیم خارج از کشور در حاشیه همایش ایرانیان مقیم خارج از کشور و در میان سخنرانی اسفندیار رحیم مشایی طی سخنانی ضمن اینکه خود را خلبان و معلم معرفی می‌کرد، اظهار داشت: اگر خارجی‌ها از من بپرسند که اسم شما چیست می‌گویم ایران و اگر بگویند فامیلی شما چیست باز هم می‌گویم ایران.

وی با بیان اینکه حدود 300 خلبان را تربیت کرده است، تصریح کرد: قبل از اینکه به این همایش بیاییم تماس‌ها و فکس‌های خارجی‌ها شروع شد. آنها مدام تماس می‌گرفتند که چرا به ایران و برای چه کاری به ایران می‌روی که من می‌گفتم ایران وطن من است.

این ایرانی مقیم خارج از کشور با بیان اینکه هیچ ایرانی نمی‌تواند در هیچ جای دنیا فرودگاه داشته باشد، گفت: من می‌خواهم این مسئله را بگویم تا رهبر انقلاب اسلامی و رئیس جمهور عزیز ایران آن را بشنوند و من برای گفته‌های خود اسنادی دارم که اگر رسانه‌ها بخواهند آن را ارائه خواهم کرد. 8 ماه پیش قرار بود قرارداد 8 و نیم میلیونی امضا کنم اما به خاطر کوچکترین اهانتی که طرف قرارداد به آقای رئیس جمهور کرد این قرارداد را امضا نکردم و من به شرف قسم می‌خورم که اینگونه قراردادها را امضا نخواهم کرد.