هرگز فریاد مکشید مگر بر سر ظلم و ستم...روز قدس

حضرت علی (ع) میفرمایند: مَن ظَلَمَ عِبادَ اللهِ کانَ اللهُ خَصمَهُ دونَ عِبادهِ، یعنی هر که بر بندگان خدا ستم کند، گذشته از بندگان ،خدا نیز دشمنش گردد.

رهبر کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) اسرائیل را منحصراً خطری برای ایران یا جهان اسلام نمی داند بلکه این را گلوگیر جهان بشریّت می داند ومی فرمایند: فلسطین یک مسئله جدای از حقوق بشر نیست. هنگامی که می بینید خون های برادران و خواهران بی گناه ما در سرزمین های فلسطین جاری است و هنگامی که مشاهده می کنید که سرزمین های ما اشغال شده و خانه هایمان به دست صهیونیست های تبهکار ویران گشته است در این شرایط جز ادامه ی جهاد راهی نیست و بر همه ی مسلمانان واجب است که کمک های مادی و معنوی خود را در این پیکار مقدس بنمایند و خداوند پشتیبان این اراده است.«والله من وراء القصد»

 

مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای(دامت برکاتة) نیز درباره فلسطین این چنین می فرمایند: مسئله فلسطین، مسئله اول بین الملل اسلامی است، امروز که مبارزات ملت فلسطین در زیر پرچم اسلام است، خواب را از چشم دولت غاصب صهیونیست وحامیانش ربوده است، بزرگترین وظیفه ملت و دولت ما و همه ملت ها و دولت های مسلمان حمایت از این مبارزات است.

 

شهید آیت ا... مطهری هم میفرمایند: شمر 1300 سال پیش مُرد و رفت، شمر امروزت را بشناس.مسئله فلسطین را اگر کسی نگوید گناه کرده است. هِی دروغ در مغز ما کرده اند که ای آقا این مسئله داخلی است. به قول عبدالرحمن فرامرزی: اگر مال اینهاست و مذهبی نیست چرا یهودیان دیگر دنیا مرتب برای اینها پول می فرستند. ما چه جوابی در مقابل اسلام و پیغمبر داریم؟ به خدا خجالت دارد که ما خودمان را مسلمان بدانیم، خودمان را شیعه علی ابن ابی طالب بخوانیم.

امسال منتظرتان در سراسر ایران اسلامی هستیم.

القدس لنا

منیع:مدیر وبلاگ صفیر 92