سالن سینمای فرهنگسرای خاوران و خانه فرهنگ پامچال با نمایش دو فیلم «قلاده‌های طلا» و «فیتیله و ماه پیشونی» آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای خاوران، این دو سالن سینما که از زمان برداشته شدن حمایت‌های یارانه‌ای از نسخه‌های فیلم با مشکل نمایش فیلم‌های روز مواجه شده بود، مجددا برای نمایش فیلم‌های روز سینما آماده و راه‌اندازی شده‌اند.
با آغاز به کار این دو سینما شهروندان شرق و جنوب شرق تهران این امکان را می‌یابند که در نزدیکی محل سکونت خود به تماشای فیلم‌های روز سینمایی بنشینند.
 
بر اساس اعلام رئیس فرهنگسرای خاوران، بلیت سینماهای مدیریت فرهنگی هنری منطقه 15 با رعایت شرایط اقتصادی مردم منطقه و اقتضائات جنوب شرق تهران، تنها 2 هزار تومان قیمت گذاری شده تا خانواده‌ها بتوانند با دغدغه کمتر نسبت به هزینه‌های فیلم دیدن در سینماهای دیگر با هم به سینما بیایند.
 
این دو سینما فعلا در سه سئانس 17 و 19 و 21 به پخش فیلم می‌پردازند و در صورت استقبال بیشتر مردم سئانس‌های بیشتری به پخش فیلم اختصاص می‌یابد.
 
سینمای خاوران در خیابان خاوران، بعد از سه راه هاشم آباد در فرهنگسرای خاوران واقع است و خانه فرهنگ پامچال در مشیریه، پارک پامچال واقع است.
منبع: خبر آنلاین